Letošní ročník Školy hmotnostní spektrometrie se opět uskuteční v srdci našich nejvyšších hor Krkonoš. Střediskem akce bude nově zrekonstruovaný Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn. Hotelový komplex je snadno dostupný, nachází se v části zvané Svatý Petr vzdálené asi 1,5 kilometru od centra Špindlerova Mlýna. Odborný program i krátké kurzy budou probíhat v kongresovém sále s výhledem na horské úbočí. Večerní část programu se bude odehrávat v tanečním sále, v prostorech v blízkosti restaurace či v kongresovém sále. Více informací o hotelu naleznete na: orearesorthoral.czUbytování

Pokoje v hotelu Horal budou k dispozici v den příjezdu od 14:00 hodin, v den odjezdu do 11:00 hodin.

Jednolůžkový pokoj 1050,- Kč/os. vč. DPH
Dvoulůžkový pokoj 825,- Kč/os. vč. DPH

Cena zahrnuje: ubytování, snídani formou bufetu, wi-fi a parkování.


Stravování

Snídaně formou švédských stolů je zahrnuta v ceně ubytování. Snídaně budou podávány od 7:00 do 10:00 hodin. Obědy budou probíhat formou bufetu, cena oběda je 200,- Kč/os. Obědy si prosím objednávejte při registraci. Večeře formou rautu a občerstvení o přestávkách je zahrnuto v ceně účastnického poplatku.


Doprava

Špindlerův Mlýn se nachází v blízkosti česko-polské hranice v severovýchodních Čechách s dopravní dostupností pouze z české strany přes 17 km vzdálené město Vrchlabí. Vzdálenost od Prahy je asi 100 km, od Brna necelých 200 km. Špindlerův Mlýn je snadno dostupný autem, z Prahy směrem na Mladou Boleslav a Jičín, z Brna a Ostravy směrem na Hradec Králové a dále na Vrchlabí.
Do města jezdí pravidelné autobusové linky z Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové, Trutnova a jiných měst.
Pokud pojedete vlakem, nejbližší železniční stanice se nachází ve Vrchlabí (20 km), kde musíte přesednout na autobus do Špindlerova Mlýna. Vlakové nádraží je od autobusového vzdáleno cca 100 m. Hotel je od autobusové stanice vzdálen asi 3 km.

K přepravě na místě je možné využít MHD linku, ze zastávky Parkoviště 2 jezdí místní linka přímo na zastávku Horal-recepce (http://www.sluzbyspindleruvmlyn.cz/jizdy_rady.html).

Je také možné využít taxislužbu: GO taxi Špindlerův Mlýn, tel: 800 800 108, +420 774 800 006


Služby

Hotel nabízí široké spektrum služeb. Pro sportovní nadšence jsou v areálu k dispozici lezecká stěna, minigolf, tenisové kurty, kulečník a kuželkárna. Samozřejmostí je možnost zapůjčení kola pro cykloturistiku. Parkování bude pro účastníky konference po celou dobu zdarma (cca 150 míst). Internet pomocí Wi-Fi je v celém hotelu zdarma.
Z důvodu rekonstrukce hotelu bude možnost využití wellness služeb zahrnujících masáže, saunu, návštěvu parní lázně, vířivky, fitness i hotelový bazén upřesněna v průběhu dubna.

Generální partneři