ODBORNÝ PROGRAM 20. ŠKOLY HMOTNOSTNÍ SPEKTROMETRIE BUDE ZAMĚŘEN NA VÝVOJ HMOTNOSTNÍ SPEKTROMETRIE V ČECHÁCH OD POČÁTKU AŽ PO SOUČASNÉ TRENDY,

ANEB OD PÍKY AŽ NA VRCHOL


Odborný program jubilejního 20. ročníku Školy hmotnostní spektrometrie nás zavede k počátkům této techniky v Čechách i na Slovensku, jejímu rozmachu a také k moderním trendům a současným aplikacím. Můžete se těšit na teoretické i aplikační přednášky zahrnující mnoho odvětví přes analýzu malých molekul v toxikologii, forenzní analýze, environmentální analýze, „-omics sciences“ až po analýzu velkých molekul v proteomice a analýze bioléčiv.

Abychom pro vás připravili co nejzajímavější program, oslovujeme naše renomované i vámi oblíbené přednášející. Z jejich zajímavých přednášek a širokých diskuzí si tak budete moci rozšířit svoje dosavadní znalosti.

Podrobný program bude upřesněn v průběhu následujících týdnů před spuštěním registrace.


Cena Vladimíra Hanuše za rok 2019


Soutěž o Cenu Vladimíra Hanuše pořádá každoročně Spektroskopická společnost Jana Marka Marci a je udělována za nejlepší publikovanou práci v oboru hmotnostní spektrometrie. Tato cena je věnována památce Vladimíra Hanuše, předního odborníka, který se zásadním způsobem zasloužil o rozvoj hmotnostní spektrometrie. Sponzorem letošního ročníku je společnost Pragolab. Na 20. Škole hmotnostní spektrometrie bude vyhlášen vítěz Ceny Vladimíra Hanuše za rok 2019 a s tématem jeho práce se seznámíme formou přednášky ve slavnostní sekci. Více informací o soutěži lze nalézt na stránkách společnosti www.spektroskopie.cz.


Předchozí ročníky Školy hmotnostní spektrometrie


19. Škola hmotnostní spektrometrie

18. Škola hmotnostní spektrometrie

17. Škola hmotnostní spektrometrie

16. Škola hmotnostní spektrometrie

15. Škola hmotnostní spektrometrie

14. Škola hmotnostní spektrometrie

13. Škola hmotnostní spektrometrie

Další ročníky

Generální partneři